S naší podporou Vám to půjde lépe.Získáte strategického partnera.
Naším cílem je Váš úspěch.Získáte kompletní servis.
Jsme připraveni uskutečnit Vaše vize.Získáte nadhled a praktická řešení.

Právní asistenti

Gabriela Pallová
Gabriela Pallová

E-mail: pallova@scholzmaly.cz

 

Gabriela Pallová je studentkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

 

Před příchodem do naší kanceláře působila v mezinárodní překladatelské agentuře, kde se věnovala řízení drobných projektů pro zahraniční klientelu a soudním překladům.

 

Gabriela se pravidelně účastní simulovaných soudních řízení a dále se vzdělává v oblasti mimosoudních řešení sporů. Během dosavadního studia se zúčastnila studentské odborné stáže na okresním soudě.  

 

V naší kanceláři se věnuje zejména stavebnímu a závazkovému právu. Dále působí jako podpora pro developerské projekty a rozšiřuje své zkušenosti generální praxí.

 

 

 

Tomáš Moska
Tomáš Moska

E-mail: moska@scholzmaly.cz

 

Tomáš Moska studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

 

Své první cenné zkušenosti získal jako právní asistent v advokátní kanceláři zabývající se generální praxí, kde se věnoval zejména správě agendy pohledávek.

 

Jeho pracovní náplní v naší kanceláři je především podpora advokátů a advokátních koncipientů se zaměřením na občanské, obchodní a stavební právo.

 

Ve svém volném čase se Tomáš věnuje organizaci kulturních společenských akcí, jako jsou výukové semináře nebo studentské plesy. Mimo to také rád pobývá v přírodě mezi skalami, kde boulderuje a slacklinuje.